tytuł

Dołącz do Alfa School i dowiedz się, jak współpracować z inwestorem!

2017-11-08

13 i 14 grudnia odbędą się dwudniowe, bezpłatne warsztaty „Alfa SCHOOL dedykowane naukowcom i twórcom projektów B+R, którzy chcieliby w przyszłości rozwinąć swoje pomysły we współpracy z inwestorami zewnętrznymi. Dołącz do wydarzenia i dowiedz się, jak profesjonalnie przygotować się do rozmów z przedstawicielami funduszy inwestycyjnych!

Zapraszamy 13 i 14 grudnia. Miejsce: „Plus jeden Poznań”, ul. Za Bramką 1

ZAPISZ SIĘ

W trakcie wydarzenia uczestnicy poznają m.in. zagadnienia związane z dyfuzją innowacji, czy sposobami budowania modelu biznesowego dla swojego projektu naukowego. Dowiedzą się też jakie modele współpracy z inwestorem są możliwe, przedyskutują wątpliwości dotyczące praw majątkowych oraz dowiedzą się jak przygotowywać prezentację inwestorską. Będzie również czas na skonsultowanie swoich projektów twarzą w twarz z inwestorami z całej Polski!

Uczestnicy Alfa School będą mogli uczyć się od ekspertów z Poznańskiego Parku Naukowo-Technologicznego, SpeedUp Venture Capital Group, Startup Poznań, YouNick Mint Centure Capital oraz z Dentos Poland Startup Program.

Eksperci PPNT w formie interaktywnego warsztatu prowadzonego w grupach pokażą jak zapewnić ochronę prawną danego rozwiązania. Doradzą jakie działania podjąć, jak zaplanować odpowiednie kroki w czasie i jaki budżet na to przeznaczyć. Wskażą też jak umocować te regulacje w planie rozwoju całego przedsięwzięcia, szczególnie w obliczu wyzwania, jakim są rozmowy z potencjalnym inwestorem. – wyjaśnia Ewa Kocińska-Lange, Zastępca Dyrektora Poznańskiego Parku Naukowo-Technologicznego.

Więcej informacji udziela Joanna Skuza: , kom.: 668-222-267