tytuł

III edycja programu akceleracyjnego MIT. Poznaj szczegóły na u nas na InfoDay

2017-05-08

Prowadzisz startup oparty o nowoczesne technologie? A może dopiero chcesz go założyć? Dowiedz się, jak we współpracy z największymi graczami polskiego rynku rozwinąć Twój pomysł! Zapraszamy 11 maja (czwartek) do Poznańskiego Parku Naukowo-Technologicznego (ul. Rubież 46, bud. H) na spotkanie z MIT Enterprise Forum Poland. Będzie to okazja, aby poznać szczegóły III edycji programu akceleracyjnego dla startupów technologicznych.

Przyjdź, przedstaw swój pomysł i dowiedz się, jak zdobyć fundusze i nawiązać współpracę z dużymi firmami, która pozwoli Ci rozwinąć Twój startup!

Zapisz się na wydarzenie

InfoDay Roadshow organizowane przez MIT Enterprise Forum Poland to okazja, aby dowiedzieć się, na jakich zasadach działa program akceleracyjny i jak wspiera rozwój innowacyjnych startupów. Wydarzenia adresowane są do pomysłodawców oraz przedsiębiorców na wczesnym etapie rozwoju. Program akceleracyjny wspiera ich na pięciu tematycznych ścieżkach:

  • Fintech (partnerem tej ścieżki jest PKO Bank Polski)
  • Energia (partnerem tej ścieżki jest PGNiG)
  • Rzadkie surowce (partnerem tej ścieżki jest KGHM)
  • Zdrowie (partnerem tej ścieżki jest Grupa Adamed)
  • Ścieżka Ogólna (na tej ścieżce pomysłodawcy współpracują z ekspertami MIT Forum Poland)

Jeśli Twój pomysł mieści się w któryś z tych obszarów i chciałbyś podjąć współpracę z jednym z najbardziej prestiżowych programów akceleracyjnych, opartym o know-how z Massachusetts Institute of Technology – dołącz do spotkania informacyjnego organizowanego w PPNT.

Spotkanie informacyjne (InfoDay) odbędzie się 11 maja (czwartek) w siedzibie Poznańskiego Parku Naukowo-Technologicznego (ul. Rubież 46, bud. H) od godz. 11:00

W programie spotkania:

11:00  Powitanie ze strony współorganizatorów, PPNT
11:10 Prezentacja MIT EF Poland

Dowiedz się czym jest program akceleracji MIT EF Poland i  poznaj warunki udziału w 3 edycji

  • Elementy programu akceleracji – na czym polega program warsztatów 24 kroki zdyscyplinowana przedsiębiorczość prof. Williama Aulet’a (MIT)
  • Poczuj atmosferę programu 2 edycji
  • Dowiedz się na czym polega współpraca z PKO BP, PGNIG, KGHM, Adamed przy wdrożeniach technologii Startupów w ramach programów
12:30 Pitching contest – 3 min prezentacje projektów, które prześlą zgłoszenia przed wydarzeniem
13:00 Networking z MITEF Poland

Weź udział w wydarzeniu

Jeśli masz więcej pytań, skontaktuj się z Magdaleną Jabłońską tel. 604 474 709 lub drogą email m.jablonska@fpt.org.pl i l.owczarek@fpt.org.pl

***

MIT Enterprise Forum powstała w roku 1978 . Wokół MIT powstało efektywne środowisko wspierania startupów. Z MIT związanych jest już ponad 25 000 firm. Polski oddział rozpoczął swoją działalność w październiku 2015 roku, jako pierwszy w Europie Środkowej i Wschodniej.

W trwającej obecnie II edycji programu akceleracyjnego, do którego nabór prowadzony był w listopadzie 2016 r., bierze udział firma IC Solutions, lokator PPNT, firma inkubowana w naszym InQbatorze.