tytuł

Warsztaty z MERLINEM – czas start!

2018-03-12

Kiedy dostałaś grant badawczy z UE sądziłeś, że po projekcie uda się „zrobić na tym biznes”? Może już prowadzisz firmę i liczyłeś, że pozyskane wsparcie z Horyzontu 2020 przeniesie ją w kolejną fazę rozwoju?

W końcu to branża ICT lub inne działania badawcze, innowacyjne – najbardziej rozwinięte technologicznie, więc to musi się udać. Ale tak się nie stało? Nie udało Ci się skomercjalizować wyników tych z trudem przeprowadzonych badań? Nie zostawiaj tego tak i zawalcz raz jeszcze o swoją przyszłość! A może jesteś naukowcem i po prostu chcesz zyskać wiedzę o prowadzeniu firmy, która tym razem spełni nowoczesne wymagana rynkowe i umożliwi Ci globalny rozwój. Szukasz warsztatów zaprojektowanych zgodnie z nowoczesnymi trendami start-upowymi, bo taką właśnie chcesz stworzyć firmę?

Mamy coś dla Ciebie! W ramach projektu „Merlin” zapraszamy na szereg warsztatów i spotkań, które mogą być odpowiedzią na Twoje potrzeby związane ze stworzeniem i rozwojem firmy dedykowanej komercjalizacji badań naukowych. Na początek sięgniemy po metodologię lean dopasowaną do potrzeb startupów. Zapraszamy na warsztat „Lean statup”, w trakcie którego podpowiemy jak wykorzystać to podejście do zarządzania procesem, aby usprawnić tworzenie i testowanie rozwiązań bliskich klientom.

Lean Startup

I spotkanie w ramach projektu Merlin, 17 kwietnia 2018, godz. 9:00

PPNT, ul. Rubież 46

BIORĘ UDZIAŁ

Merlin to poza warsztatami także webinaria, meet-upy z potencjalnymi klientami i inwestorami, networking oraz szansa na włączenie w działania sieci Startup Europe. Dzięki finansowaniu z Programu Horyzont 2020 wsparcie w projekcie Merlin realizowane jest bezpłatnie! W kolejnych kilkunastu miesiącach będziemy przybliżać uczestnikom spotkań tematy takie jak: Business Model Canvas, Customer Discovery, Enterprenurial Mindset, Interpreting the Customer, User Experience czy Lean Hardware.

Jesteś zainteresowana/zainteresowany? Zarejestruj się. Na zgłoszenia czekamy do 12 kwietnia!

Jeśli masz bliżej do Berlina, Warszawy, Madrytu czy Londynu zobacz inne warsztaty organizowane przez nas i naszych Partnerów lub dowiedz się więcej o projekcie na https://merlin-ict.eu/

Jeśli masz jakieś pytania śmiało je zadaj na: natalia.rymarczuk@ppnt.poznan.pl