Apollogic

Firma Apollogic aktywnie działa w branży wyspecjalizowanego doradztwa IT, jako partner biznesowy i technologiczny od 2006 roku. Wtedy właśnie Łukasz Radomski i Sirko Pelzl stworzyli firmę dzięki swojej wiedzy i doświadczeniu zdobytym na licznych międzynarodowych projektach. Głównym założeniem było stworzenie zespołu, który bazując na wysokich kompetencjach, będzie w elastyczny  sposób wspomagać klientów w uzyskaniu przewagi biznesowej.

W kolejnych latach firma rozwijała swoją działalność w obszarach ERP, CRM, aplikacji dedykowanych oraz analityki biznesowej. Już w 2007 roku mieliśmy możliwość zaprezentowania naszych rozwiązań jako finalista kongresu SAP w Las Vegas, a w 2009 roku aplikacja TCO dla Phillips Lighting zdobyła pierwszą nagrodę na kongresie SAP Demo Jam w Maastricht w Holandii. Sukcesy przyniosły nowych klientów i projekty, które przyczyniły się do stopniowego i stabilnego rozwoju firmy.

Odzwierciedleniem rozwoju są zdobywane nagrody takie jak Dynamiczna i Wiarygodna Firma. Rokrocznie firma jest wyróżniana za swoje wyniki finansowe tytułami Gepardów Biznesu i Efektywnej Firmy. Innowacyjny charakter działalności zaowocował wyróżnieniami w latach 2013 i 2014 w konkursie Innofirma Parkowe Orły przyznawanym firmom o największym potencjale rozwojowym i zdolności działania na rynkach międzynarodowych.

Rok 2014 to kolejny ważny etap w rozwoju firmy, ponieważ zostaliśmy uhonorowani tytułem Ponańskiego Lidera Przedsiębiorczości oraz nagrodzeni nagrodą Lidera IT w kategorii BI Trends na targach IT Future Expo w Warszawie.

Obecnie firma świadczy usługi w obszarach ERP, CRM, SRM, Analityki biznesowej oraz rozwoju i tworzenia aplikacji biznesowych.

Od początku działalności siedziba firmy znajduje się na terenie InQbatora w Poznańskim Parku Naukowo-Technologicznym.

Więcej o firmie: www.apollogic.com