IQ Solution

Własny biznes dla nas to szansa na realizowanie własnego pomysłu i niezależność.

Firma IQ Solution powstała w 2008 roku. Od początku wiedzieliśmy że chcemy tworzyć oprogramowanie dla klientów biznesowych. Korzystaliśmy z tego, czego nauczyliśmy się wcześniej. Dołożyliśmy do tego pomysł na własny produkt oraz determinacje w dążeniu do celu.

Naszym celem jest stworzenie  kompletnego oprogramowania wspierającego cały proces planowania struktury działu sprzedaży. W zakres naszego rozwiązania wchodzi projektowanie terytoriów oraz system optymalizacji pracy przedstawicieli handlowych. Chcemy oferować nasze rozwiązanie w skali globalnej.

Naszym sukcesem są klienci, którzy wierzą w wartość naszych rozwiązań i chcą z nami współpracować . Dostarczamy nasz produkt głównie dużym klientom korporacyjnym. To, że zaufały nam wielkie i wymagające firmy powoduje, że wierzymy w dalsze sukcesy.

InQbator cenimy za wiele rzeczy, ale dwie są najważniejsze:

- klimat przedsiębiorczości, który jest tworzony zarówno przez sam InQbator, jak przez firmy które się w nim znajdują. Przebywanie w otoczeniu firm, które osiągają sukcesy jest dla nas motywujące.

- pomoc szkoleniowo-doradcza, która zmienia nasz sposób prowadzenia firmy, powodując chęć sukcesu, aktualnie przejawiającą się w gotowości wyjścia z naszym rozwiązaniem poza rynek krajowy.

Więcej o firmie na: www.iqgis.pl