PANDA GROUP (Light4website)

Własny biznes dla nas to życie pełne wyzwań, dzięki którym możemy pomagać klientom, rozwijać nasz zespół i spełniać nasze marzenia.

Od początku naszej działalności skupiliśmy się na tworzeniu sklepów internetowych w oparciu o platformę Magento. Panda Group powstała w maju 2017 roku jako wynik rebrandingu firmy Light4website, którą założyliśmy w 2013 roku.

Naszym celem jest pomaganie klientom w rozwoju ich internetowego biznesu. Dzięki temu, że zajmujemy się całościowo obsługą techniczną ich sklepu, poprzez frontent development, backend development, administrację i zarządzanie serwerami mogą oni spać spokojnie. Od niecałego roku oferujemy również usługi projektowania graficznego oraz UX co przekłada się na bardzo pozytywny odzew ze strony klientów. Naszym sukcesem jest to, że klienci których pozyskiwaliśmy w pierwszych miesiącach istnienia firmy są z nami do dzisiaj i możemy się rozwijać razem z nimi. Obecnie działamy w 100% na rynkach zagranicznych i możemy się pochwalić realizacją projektów w 16 krajach świata.

InQbator cenimy za wiele rzeczy, ale te są najważniejsze:

- pomoc w pierwszych krokach jakie stawialiśmy prowadząc własny biznes,

- otwartość na sugestie, dodatkowe szkolenia, audyty, warsztaty,

- elastyczność pod względem wynajmowania powierzchni biurowych, zaczynaliśmy we dwóch a obecnie jest nas osiemnaścioro i to na pewno nie koniec,

- wspólną kuchnię, gdzie poznajemy ludzi z innych firm, nawiązujemy relacje i wymieniamy się cennymi doświadczeniami.

Więcej o firmie: www.pandagroup.co