Pierwszy Krok we Własny Biznes

DLA CIEBIE?

Masz pomysł na start-up, ale brakuje Ci zespołu doświadczonych ludzi? Jesteś kreatywny, pełny pasji i umiejętności, ale bez pomysłu na firmę? Jak widać zawsze jest jakieś „ale”, jednak po co skupiać się na ograniczeniach?

Rusza program dla wszystkich tych, którzy chcą coś zmienić w swoim życiu zawodowym. Pięć tygodni zajęć, podczas których rozwiniesz swoje umiejętności, znajdziesz ludzi z którymi stworzysz zespół i skorzystasz z wsparcia profesjonalistów z dziedzin takich jak modele biznesowe, finanse czy tworzenie zespołu.

Zgłaszać mogą się wszyscy, bez limitu wiekowego czy doświadczenia biznesowego. Wystarczy mieć pomysł (indywidualny lub grupowy), bądź umiejętności, pasje, doświadczenie (indywidualnie). Uczestnictwo jest bezpłatne.

CO?

Nowa formuła programu „Pierwszy Krok We Własny Biznes” to:

  • zajęcia dostosowane do twoich potrzeb (łatwo będzie Ci pogodzić je z codzienną pracą - weekendowe),
  • rozwój umiejętności biznesowych,
  • wsparcie doświadczonych ekspertów,
  • udział w start-upowych wydarzeniach,
  • okazja do poznania ciekawych, kreatywnych osób,
  • możliwość stworzenia własnego start-upu.

O co chodzi? Do uczestnictwa zapraszamy dwie grupy: tych, którzy mają pomysł na biznes oraz tych, którzy mają przydatne umiejętności biznesowe, ale brakuje im konkretnego pomysłu. W fazie początkowej uczestnicy dwóch powyższych grup dobierają się w zespoły (dwie lub więcej osób), w których pracują nad rozwojem pomysłu. Przez kilka tygodni będą mieli do dyspozycji pomoc fachowców, z którymi zweryfikują czy ich rozwiązanie ma szansę zaistnieć na rynku. W międzyczasie najlepsi będą mieli szansę udziału w wydarzeniach start-upowych, finalnie, każdy z projektów ma szansę przemienić się w start-up z prawdziwego zdarzenia!

W ciągu 5-ciu lat działania programu „Pierwszy Krok we Własny Biznes” wyłoniliśmy kilkanaście pomysłów, które istnieją do dziś. Zeszłoroczny zwycięzca  Bartek i jego Smart Mirrors, otrzymał kilkanaście prestiżowych nagród m.in. złoty medal dla młodych wynalazców konkursu EUREKA Brussels.

Partnerem programu jest Miasto Poznań.

Nabór na kolejną edycję programu już wkrótce! Śledźcie naszego facebooka: www.facebook.com/InQbator.PPNT.FUAM

Aplikuj o przestrzeń/ adres

CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI:

Maciej Nowak
e-mail: maciej.nowak@ppnt.poznan.pl,
tel. +48 61 627 22 07

Anna Padewska
e-mail: anna.padewska@ppnt.poznan.pl,
tel. +48 61 627 22 08