PreinQbacja

DLA CIEBIE?

Marzysz o własnej firmie? A może już prowadzisz własny biznes i myślisz o kolejnym? Masz pomysł i nie wiesz od czego zacząć? Potrzebujesz wsparcia doświadczonych ekspertów i usługi skrojonej na miarę twoich potrzeb? Dobrze trafiłeś.

CO?

Po pierwsze – indywidualne podejście. Umów się z nami na pierwsze spotkanie. Powiedz o swoich potrzebach. Wspólnie opracujemy plan wsparcia dla twojego biznesowego pomysłu. Nad jego realizacją czuwa Opiekun, który ustala z Tobą tematy i terminy doradztwa, konsultacji indywidualnych ze specjalistami, ewentualnych szkoleń oraz innych usług oferowanych w ramach PreinQbacji. Prowadzi doradztwo ogólne w zakresie rozwoju pomysłu. Wspiera rozwój twojego pomysłu.

Po drugie – dostęp do wiedzy – tej „pisanej” i tej, zaczerpniętej od doświadczonych praktyków. Na co dzień pracujemy z niemal setką firm. Rocznie, w ramach różnych inicjatyw, wspieramy także około dwustu pomysłodawców.

Po trzecie – środowisko Poznańskiego Parku Naukowo-Technologicznego Fundacji UAM. Pracując z nami, zyskujesz bezpośredni dostęp do wszystkich usług naszego Parku, kierowanych do środowiska poznańskich przedsiębiorców tj. śniadania networkingowe, szkolenia, newsletter itp. Ułatwimy Ci również kontakt z wybraną przez Ciebie firmą Parku, ekspertem zewnętrznym, z potencjalnym partnerem biznesowym czy z inwestorem.

Aplikuj o przestrzeń/ adres

CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI:

Maciej Nowak
e-mail: maciej.nowak@ppnt.poznan.pl,
tel. +48 61 627 22 07