inqbator.pl

Blog o biznesie, finansach i marketingu.

kupowanie lajków
Marketing

Czy kupowanie lajków na Facebooku jest bezpieczne dla konta?

Artykuł sponsorowany: Czy kupowanie lajków, wyświetleń, obserwujących na Facebooku jest bezpieczne dla konta?

Frazy: komentarze na fb, lajki na fb, lajki na fanpage facebook, udostępnienia na facebooku, recenzje facebook, opinie facebook

Czy kupowanie lajków na Facebooku jest bezpieczne dla konta?

Masz nowy profil firmowy na Facebooku i chcesz go uwiarygodnić w oczach klientów? Zastanawiasz się nad wykupieniem polubień fanpage? Dowiedz się, czy warto kupować lajki, udostępnienia i komentarze na FB – a jeśli tak, to jak robić to z głową!

Lajki na FB – jak je zdobywać?

Polubienia profilu firmowego na Facebooku budują jego wiarygodność w oczach potencjalnych klientów. Lajki pod postami to z kolei ważna dla algorytmów Facebooka miara zaangażowania użytkowników, wpływająca na zasięgi. Nie dziwi więc, że lajki na FB są tak pożądane!

Jak je zdobyć? Podstawowa metoda to… regularne publikowanie ciekawych treści, które zaangażują użytkowników. Warto poprosić znajomych o udostępnianie postów na Facebooku, by stały się widoczne dla większej liczby osób – i w ten sposób naturalnie otrzymywały polubienia.

Świeży profil na Facebooku mimo usilnych starań może mieć jednak trudności ze zdobywaniem polubień, komentarzy czy opinii. Dlatego też ich kupowanie staje się coraz bardziej popularne.

Kupuj lajki na fanpage Facebook tylko ze sprawdzonych źródeł!

Tworzysz wartościowy content na swoim fanpage na Facebooku, lecz lajków nadal nie przybywa w satysfakcjonującym tempie? Kuszącą opcją wydaje się być ich zakup. Zanim jednak zdecydujesz się na ten krok, przyjrzyj się dokładnie wybranej ofercie. Podejrzanie niska cena za dużą liczbę polubień powinna wzbudzić Twoją czujność – prawdopodobnie lajki będą pochodzić z mało wiarygodnych kont, przeważnie z Indii czy Pakistanu. Nie pomogą, a mogą zaszkodzić.

Jakie mogą być skutki kupowania polubień o wątpliwej jakości? O opinię zapytaliśmy lajki.io:

„Kupowanie lajków na Facebooku z niepewnych źródeł to ryzyko. Profile z zagranicy lajkujące wszystko, co popadnie są często banowane – więc takie polubienia nie są zbyt trwałe. Do tego nagłe pojawienie się kilku tysięcy polubień profilu bez lajków czy komentarzy pod postami wygląda podejrzanie i może odstraszać klientów. Same zagraniczne, podejrzane lajki pod postami mogą z kolei nie spodobać się algorytmowi Facebooka – który za karę obetnie zasięgi profilu. Dlatego my podchodzimy do tego inaczej. Lajkujemy stopniowo, z umiarem i z zadbanych, polskich kont. Tak, by lajki wyglądały naturalnie dla użytkowników i algorytmów Facebooka.”

Co jest więc ważne przy zakupie lajków na Facebooku? Wiarygodne konta, stopniowe dodawanie lajków – jakość, a nie ilość!

Nie tylko lajki – komentarze, udostępnienia i recenzje też są na sprzedaż!

Do budowania wiarygodności konta potrzebne są nie tylko polubienia profilu – ale też inne formy zaangażowania użytkowników. Komentarze, udostępnienia, opinie – na nie również zwrócą uwagę Twoi potencjalni klienci. Warto pozyskiwać je naturalnie – m.in. tworząc angażujący content i publikując go o odpowiednich porach – jednak jeśli zależy Ci na przyspieszeniu tego procesu możesz wykupić pewną ich ilość. Podobnie jak przy lajkach, dokładnie sprawdź ofertę – lepiej wybrać mniejszy pakiet komentarzy czy udostępnień, jednak pochodzących z wiarygodnych, polskich kont.

Co w takim razie możesz kupić? Możliwości jest wiele:

  • komentarze na FB do Twoich postów,
  • polubienia komentarzy, postów, zdjęć,
  • recenzje i opnie na Facebooku Twojej firmy,
  • głosy w ankietach,
  • udostępnienia na Facebooku.

Jak widać możliwości jest wiele. Warto jednak pamiętać, by dla bezpieczeństwa profilu zachować umiar i pozyskiwać komentarze, recenzje czy udostępnienia stopniowo, nie zaniedbując jednocześnie regularnych publikacji postów i naturalnych interakcji z użytkownikami.