inqbator.pl

Blog o biznesie, finansach i marketingu.

Reklamowe pufy kostki
Marketing

Reklamowe pufy kostki – podczas jakich wydarzeń sprawdzą się najlepiej?

Choć wielu przedsiębiorców o tym zapomina, odpowiednio dobrane pufy kostki okazują się idealnym nośnikiem reklamy podczas różnego rodzaju wydarzeń związanych z promocją firmy. Dzięki temu, że stanowią wygodne miejsce do odpoczynku i relaksu, przyciągają uwagę wielu osób, sprawiając tym samym, że umieszczone na nich logo szybciej zapada w pamięci. Warto jednak zwrócić uwagę na fakt, że aby pufy kostki stały się opłacalną inwestycją, która szybko przyniesie firmie korzyści, powinny wyróżniać się starannym wykonaniem oraz przemyślanym projektem. Ponadto dobrym pomysłem będzie zastanowienie się, w. Którym miejscu je umieścić, aby zwracały na siebie uwagę wielu różnych osób.

Komfortowe pufy kostki jako idealne uzupełnienie targów lub konferencji

W przypadku targów lub konferencji, które cieszą się szczególnym zainteresowaniem uczestników, częstym problemem okazuje się brak wystarczającej liczby wygodnych miejsc do siedzenia. W efekcie zaproszone pojawiające się na takich wydarzeniach osoby po pewnym czasie mogą być zmęczone staniem lub szukaniem wolnych miejsc siedzących, co negatywnie wpływa na nastrój i zniechęca do zapoznania się z ofertami przygotowanymi przez poszczególne firmy. Wówczas wygodne pufy kostki okazują się funkcjonalnym i pomysłowym rozwiązaniem, które pozytywnie wpływa na wizerunek przedsiębiorstwa, zachęcając do zapoznania się z jego usługami.

Reklamowe pufy kostki warto umieścić w miejscach znajdujących się w pobliżu strefy z wykładami, spotkaniami oraz z jedzeniem. W tego typu lokalizacjach uczestnicy targów lub konferencji najczęściej poszukują miejsca do odpoczynku i do komfortowego przysłuchania się przeprowadzanym wykładom czy do zjedzenia posiłku bez konieczności stania. W efekcie pufy kostki, na których będzie znajdowało się logo danej firmy, zwrócą na siebie większą uwagę i pozytywnie wpłyną na rozpoznawalność danej marki. Warto jednak pamiętać o tym, żeby zapewnić naszym potencjalnym klientom wygodne miejsce do odpoczynku i zdecydować się na pufy kostki, które pozwolą na komfortowy relaks.

pufy kostki

Czym powinny wyróżniać się reklamowe pufy kostki?

Decydując się na inwestycję w pufy kostki, dobrym pomysłem będzie zadbanie o przemyślany projekt, który zapewni dobrą widoczność logo przedsiębiorstwa lub jej nazwy. Godne uwagi projekty powstają między innymi w firmie Inventini, która tworzy pufy kostki w dużych rozmiarach i stosuje przy tym wysokiej jakości materiały. Dzięki temu pufy okazują się nie tylko bardzo wygodne, ale często również cechują się intensywnymi kolorami, które skutecznie zwracają na siebie uwagę mijających je osób.

Oprócz tego w produktach Inventini można z łatwością dostrzec dbałość o dużą wytrzymałość tego typu nośników reklamowych. Jako że pufy kostki bardzo często znajdują się przede wszystkim na zewnątrz, warto zdecydować się na inwestycję w modele, które wytrzymają w nienaruszonym stanie wiele długich lat i które z łatwością będzie można wyczyścić. W rezultacie na co dzień bardzo dobrze sprawdzą się również w biurach lub sklepach poszczególnych przedsiębiorstw.