inqbator.pl

Kolejna witryna oparta na WordPressie

Small Business Unit
Biznes

Small Business Unit — magazyny miejskie dla małego biznesu

Wiele firm coraz częściej poszukuje niewielkiej przestrzeni magazynowej, która stanowiłaby zaplecze dla ich biznesu. Nie potrzebują tak dużych przestrzeni, jakie oferuje wynajem powierzchni magazynowej czy tradycyjne big box, dlatego niewielkie magazyny miejskie są idealne dla nowo powstałych firm lub dla przedsiębiorstw, które mają swoje siedziby w kilku miastach. Czym jest więc Small Business Unit i jakie są jego zalety?

Small Business Unit — dla kogo magazyn miejski będzie najlepszym rozwiązaniem?

Small Business Unit to magazyny miejskie oferowane przez firmy zajmujące się wynajmem takich przestrzeni z przeznaczaniem dla reprezentacyjnego biura, niewielkiego magazynu czy nawet jako hale do lekkiej produkcji. W przeciwieństwie do tradycyjnych big boxów, które oferują powierzchnie od około 2,500 tys. m2SBU oferuje magazynyo powierzchni od 500 do 1500 m2. A zatem jest najlepszą inwestycją dla małych firm lub oraz start-up’ów, które dopiero rozpoczynają swoją działalność.

Taki magazyn miejski może posłużyć firmie zarówno jako miejsce na biuro, w którym można przyjmować ważnych partnerów biznesowych i klientów, jak i miejsce do składowania potrzebnych materiałów, towarów czy dokumentów. Niekiedy można także wykorzystać je jako hale zajmujące się produkcją lekką np.: produkcją tkanin, odzieży czy galanterii skórzanej i tekstyliów. Takie elastyczne podejście do potrzeb wielu firm sprawia, że Small Business Unit cieszy się coraz większą popularnością, a popyt na nie stale rośnie wśród różnej wielkości firm działających w rozmaitych branżach.

SBU — magazyny miejskie w atrakcyjnej lokalizacji i wysokim prestiżu

SBU, czyli magazyny miejskie na wynajem, nie bez przyczyny cieszą się dużym zainteresowaniem wśród przedsiębiorców z kraju i z zagranicy. Nic też dziwnego, że stale przybywa również firm zajmujących się wynajmem tych niewielkich przestrzeni. Nie tylko łączy je wysoka funkcjonalność i rozmaite przeznaczenie. To, co odróżnia je od tradycyjnych big boxów to przede wszystkim bardzo wysoki standard wykończenia i wyposażenia takich magazynów miejskich. Small Business Unit cechuje się wyjątkową elastycznością. W odpowiedzi na oczekiwania klientów oferuje magazyn miejski z modułami o różnej funkcjonalność: bardzo dobrze wyposażone magazyny miejskie do przechowywania dokumentów, materiałów czy produktów lub powierzchnie przeznaczone do lekkiej produkcji, a także wysokiej klasy reprezentacje biura idealne do prowadzenia biznesu rozsianego po wielu miastach Polski.  Co więcej, zarówno wyposażenie, jak i wielkość oraz układ tych pomieszczeń mogą być dowolnie modyfikowane w zależności od potrzeb najemców, co daje wprost nieograniczone możliwości inwestycyjne.

Dodatkowym autem SBU jest fakt, że taki magazyn miejski najczęściej zlokalizowany jest w centrum dużych miast w dzielnicach usługowo-przemysłowych. Oznacza to, że magazyny miejskie tego rodzaju mają łatwy dostęp do infrastruktury, sieci dróg i środków komunikacji miejskiej, co podwyższa ich atrakcyjność wśród najemców. To właśnie krótki czas potrzebny na dotarcie do klienta docelowego wynikający z lokalizacji w centrum miasta stanowi o atrakcyjności, jaką odznacza się magazyn miejski wpisujący się w nowoczesne potrzeby rynku, które zaspokaja Small Business Unit.

SBU to idealne rozwiązanie zarówno dla dużych firm, jak i dla tych małych i dopiero stawiających pierwsze kroki w biznesie. Doskonała lokalizacja w centrum miasta w dzielnicach usługowo-przemysłowych, prestiż i wysoki standard tych pomieszczeń oraz doskonałe połączenie komunikacyjne sprawia, że zapotrzebowanie na tego typu magazyny miejskie stale rośnie i wszystko wskazuje na to, że tendencja ta nie ulegnie zmianie w kolejnych latach.