inqbator.pl

Kolejna witryna oparta na WordPressie

Zakupy online na co dzień
Lifestyle

Zakupy online na co dzień

Dziś trudno wyobrazić sobie brak możliwości zakupów online. Stały się one dla nas niemal integralnym elementem codzienności. W ten sposób znacznie ułatwiliśmy sobie jeden z ważnych i chyba najbardziej czasochłonnych obowiązków. I choć początkowo wiele osób podchodziło do zakupów przez Internet z dużą rezerwą, obecnie korzystanie z nich przynosi zdecydowanie więcej korzyści.

Nasza codzienność zmienia się z dnia na dzień. Szybkie tempo życia i nadmiar rozmaitych obowiązków wymagają od nas szukania kolejnych usprawnień i korzystania z nowoczesnych technologii. To wszystko przemawia za tym, żeby jeszcze częściej i bez obaw wybierać zakupy internetowe. 

Kilka faktów o zakupach online

Zakupy online na większą skalę stały się popularne stosunkowo niedawno. Do dnia dzisiejszego zainteresowanie nimi wciąż rośnie. Jeszcze kilka lat temu korzystaliśmy z nich jedynie okazjonalnie. Teraz w ten sposób kupujemy nie tylko produkty trudno dostępne, ale nawet jedzenie, środki czystości, kosmetyki czy ubrania. Oto kilka faktów potwierdzających ten nowoczesny trend. 

  • Szacuje się, że już ok. 73% internautów robi zakupy online i odsetek kupujących wciąż rośnie. 
  • W tym celu używamy głównie laptopów, a dopiero później z urządzeń mobilnych, choć to również się zmienia – młodsi użytkownicy zdecydowanie częściej wybierają smartfony i laptopy. 
  • Na to, że coraz chętniej kupujemy w Internecie wpływa wiele czynników, jak choćby dostępność e-sklepu o dowolnej porze, brak konieczności podróży do stacjonarnego sklepu, łatwość porównywania cen i ofert, szeroki asortyment oraz różne formy płatności i dostawy. 

Gdzie zrobić zakupy online?

Coraz więcej sklepów oferuje swoim klientom zakupy online – możemy je zrobić np. w sklepach Kaufland (sprawdź https://www.kaufland.pl/dla-klienta/zakupy-online.html), gdzie mamy do wyboru nie tylko najlepszą dla nas formę dostawy czy płatności, ale również dedykowaną platformę lub aplikację mobilną. Nie musimy również rezygnować z programów lojalnościowych – nadal możemy zbierać punkty, korzystać z ofert sezonowych i dedykowanych promocji.

W ostatnich miesiącach zakupy online zyskały ogromną popularność. Okazały się one wygodne, szybkie, a w wielu przypadkach również i tańsze niż tradycyjne wizyty w sklepach. Korzystając z tego rozwiązania, nie musimy tracić czasu na dojazd do wybranego sklepu, maratony między półkami, ani czekając w kolejce do kasy. Nie ograniczają nas też godziny czy dni otwarcia stacjonarnych placówek. Wszystko możemy załatwić w dowolnym momencie i bez konieczności wychodzenia z domu. Te zalety są na tyle istotne, że coraz więcej osób zaczyna swoją przygodę z e-commerce i nic nie wskazuje na to, żeby ten trend zaczął zanikać. 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.